O nas

Cześć! Mam na imię Janka! Na co dzień wraz z mężem prowadzimy gospodarstwo rolne. Wychowałam się na wsi i na wsi zostałam. Nie wyobrażam sobie innego życia. Kocham to co robię – natura, zieleń, zwierzęta, spokój, czyste powietrze – uwielbiam!

Domowe przetwory są ze mną od dzieciństwa. Uczyłam się od mamy, a teraz przygotowuję je dla własnej rodziny. Smak wiejskich owoców i warzyw, z własnej uprawy, jest nie do zastąpienia. Tylko wtedy mam tak naprawdę świadomość co jem. 

Są owoce, wiedza, umiejętności, pasja i możliwości więc do dzieła! Skoro mojej rodzinie i przyjaciołom tak bardzo przypadły do gustu smaki przetworów, to może sprawdzą się również poza naszymi czterema ścianami. Zapraszam.

W moich przetworach stawiam przede wszystkim na owoc. Nie dodaję cukru ani zagęszczaczy. Owoc poddawany jest procesowi smażenia tak długo, aż uzyska odpowiednią konsystencję. I to wszystko! Wówczas jestem pewna, że to produkt najwyższej jakości, a jednocześnie skarbnica cennych witamin i minerałów.

Takie przetwory z czystym sercem polecam również jako posiłek dla dziecka. Samo zdrowie. 

W wolnych chwilach lubię również eksperymentować w kuchni. Gotowanie, pieczenie – to jest to. Zapraszam do korzystania z przepisów umieszczanych na naszym profilu Facebook oraz Instagram. Często wykorzystuję w nich powidła.

Pozdrawiam cieplutko, 

Janka 

Sok borówkowy bez dodatku cukru 2

Domowe przetwory

Lista produktów

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy